Aktualności

Nasza poradnia działa, wykonujemy wszystkie konsultacje specjalistyczne, badania USG i leczenie stomatologiczne.

Nie zapominamy oczywiście o pandemii, dlatego cały czas przestrzegamy zasad sanitarno-epidemiologicznych w naszej poradni.

Warunkiem przeprowadzenia konsultacji w przychodni jest ujemny wywiad epidemiologiczny pacjenta i lekarza, zabezpieczenie obu stron środkami ochrony osobistej.
Pacjentów, zgodnie z zaleceniami MZ, prosimy o przychodzenie do poradni z własnymi maseczkami i rękawiczkami.
Prosimy o przychodzenie do poradni pojedynczo, bez osób towarzyszących.Tylko w wyjątkowych sytuacjach możliwe są wizyty z drugą osobą. Pacjenci zapisywani są na określone godziny. Personel rejestracji  ma obowiązek nadzorowania ilości pacjentów w poczekalni i zachowania odpowiednich odległości między nimi. W związku z tym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ możecie zostać Państwo poproszeni przez personel o poczekanie w samochodzie lub przed poradnią.

niepelnosprawniInformujemy również, że nasza przychodnia jest w pełni dostosowana do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych. Spełniamy wszelkie wymogi dla bezpiecznego poruszania się osób niepełnosprawnych oraz specjalistyczny sprzęt do transportu między piętrami. Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych to kolejne udogodnienie w naszej przychodni.

 

Przypominamy również, że cały czas istnieje możliwość skorzystania z tele-konsultacji z naszymi lekarzami.

Nie bójmy się takiej formy kontaktu pomiędzy lekarzem i pacjentem. W większości przypadków jesteśmy w stanie pomóc pacjentom poprzez rozmowę telefoniczną, uważnie zebrany wywiad, analizę badań laboratoryjnych i obrazowych. Możemy zaplanować dalszą diagnostykę, przepisać leki. Po kilku dniach jesteśmy w stanie skontrolować skutki naszego leczenia.

Tele-wizyty są szczegolnie ważne dla pacjentów z infekcją, zwłaszcza w okresie pandemii.  Prosimy zatem o kontakt z naszą rejestracją, a lekarz internista oddzwoni i udzieli porady telefonicznej jeszcze tego samego dnia. Jeżeli będzie potrzeba wystawi również receptę i zwolnienie lekarskie po udzieleniu takiej porady. Można rownież wykupić poradę przez uruchomioną zakładkę tele-wizyty.

Opłatę za telewizyty dokonujemy przelewem na konto lub przez płatność paypal.

NUMER KONTA DO PRZELEWU: 05 1050 1360 1000 0090 7117 5468 .

Istnieje również możliwość telefonicznego zamawiania recept celem kontynuacji leczenia specjalistycznego. Kod do e-recepty zostanie wysłany sms-em.